Jak wygrać w ruletce?

Koło ruletki zostało wynalezione przypadkowo, ale stało się rozpoznawalną grą kasynową. Być może najpopularniejsza gra wszech czasów. Mianowicie francuski fizyk, wynalazca i matematyk Blaise Pascal próbował wynaleźć perpetum mobile. Na jego podstawie powstało koło ruletki i zmieniła się historia hazardu. Wraz z wynalezieniem internetu i uruchomieniem kasyn online popularność tej gry nie spadła. W tym poście postaramy się zadać najczęstsze pytanie – jak wygrać w ruletce?

Stoły do ​​ruletki

Historia o ruletce nie może się rozpocząć bez wyjaśnienia stołu do ruletki. Zasadniczo istnieje koło, które zawiera miejsca na liczby od 1 do 36, a także jedno lub dwa miejsca na zera. Ponumerowane gniazda są albo czerwone albo czarne, a zero jest zielone. Wraz z kołem znajduje się stół, na którym stawiane są zakłady.

Ile liczb jest na stole do ruletki?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo ważna w rozróżnieniu dwóch rodzajów ruletki, amerykańskiej i europejskiej.

Europejskie koło ruletki ma 37 miejsc z liczbami od 0 do 36. Z drugiej strony ruletka amerykańska ma jeszcze jedno miejsce zerowe, co oznacza również miejsce 0-36 i 00. Różnią się jednak Twoje szanse na wygraną w grze. Fakt, że europejskie koło ruletki zawiera 37 automatów do gry, oznacza, że ​​masz jedną szansę na wygraną na 37 za każdym razem, gdy postawisz zakład na pojedynczy numer.

W przyjaznym dla kryptowalut kasynie Yabby możesz grać w oba rodzaje ruletki i odkryć emocje związane z natychmiastową wypłatą.

Jak grać i jak wygrywać w ruletce?

Zasady gry w ruletkę online są dość proste. Zanim kulka uderzy w koło, musisz postawić zakład na stole. Istnieje wiele zakładów, które możesz postawić, a wszystkie postawione zakłady są ostateczne, gdy piłka uderzy w koło.

Gdy koło się zatrzyma, a kulka wyląduje na gnieździe liczbowym, otrzymasz zapłatę, jeśli wybierzesz właściwą liczbę po prawidłowych kursach. Następnie rozpocznie się kolejna runda, a gra będzie kontynuowana w ten sam sposób w każdej rundzie.

Wygrana w ruletce zależy od trzech kluczowych elementów: doświadczenia gracza, wyborów bukmacherskich i strategii obstawiania. Co więcej, połączenie każdego z nich może prowadzić do sukcesu na stole do ruletki i dużych wygranych.

Jaka jest najlepsza strategia gry w ruletkę?

Istnieją dwie strategie gry w ruletkę, najczęściej używane wśród graczy – Martingale Betting System i Oscar’s Grinding System.

System Martingale

Martingale to system zakładów, z którego korzysta większość graczy w ruletkę. W swej istocie jest to system, który opowiada się za zwiększaniem stawek po każdej przegranej. Nie jest to jedyna strategia gry w ruletkę, ale jest jedną z najbardziej znanych.

System Martingale to strategia, która stara się kontrolować szanse. Udaje się w znacznej liczbie przypadków.

System mielenia Oscara

W przeciwieństwie do systemu Martingale, w systemie Oscar’s Grinding gracz powinien zwiększać stawkę po zwycięskiej passie, a nie przegrywać.

Stosując tę strategię, gracz powinien podzielić żetony na dwie połowy. Pierwsza połowa powinna obejmować 12 pierwszych liczb. Druga połowa obejmuje trzecie 12 liczb. Więc teraz mamy pola 1 i 3 pokryte żetonami. Drugie pole jest w tym momencie puste.

Dodaj komentarz